Hizmetlerimiz

GSM montaj firmalarının kalitesini ortaya koyan altyapı montaj hizmetleri firmamızın en önem verdiği alanlardan birisidir. Bu alanlara örnek; kule montaj, enerji temin, seperasyon ve konteyner montajı, klimatizasyon montajı, toprak analizleri, beton atma işlemleridir. Firmamız, kalitesinden ödün vermemek için müşterilerinin beklediğinden daha iyisini ortaya koymayı hedef edinmiştir. ALTYAPI HİZMETLERİ..

John Doe Siemens Ekipmanları (BTS, BSC, TRAU, DC) Montaj ve DevreyeAlma İşlemleri

GSM sektöründe Siemens ekipmanları konusunda tecrübeli firma ve personel sayısı maalesef müşteri firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak ölçüde değildir. Bu eksiğin farkında olan firmamız bu konuda tecrübe sahibi personelleri ile müşterileri için bu ihtiyacın ortadan kaldırılması için kurulmuştur. KD iletişim firmasında çalışan bütün personeller, Siemens firmasından aldıkları gerekli bütün eğitimleri ile sahadaki tüm tecrübelerini harmanlamıştır. Bu konudaki tecrübemiz Siemens firmasında çalıştığımız yıllarda, ortak çalıştığımız müşterilerimizden (özellikle AVEA personelleri) öğrenilebilir.

RF ve MW Ekipmanları Montaj

Firmamız, müşteri firmaların vazgeçilmez operasyonlarından optimizasyon işlemleri için doğru ölçüm, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek göreve hazırdır.

Teknik Saha Çizimleri ve TK Başvuru Belgeleri

Doğru montaja ulaşabilmek için teknik saha çizimleri ilk hedeftir. Firmamız hem bu ihtiyacı hem de TK başvuru belgelerini hatasız hazırlama ihtiyacını tecrübeli personellerle yerine getirecek kapasitededir.